Fotel stomatologiczny | denteq.pl

Sprzęt

FOTEL STOMATOLOGICZNY – COMPACT I TOUCH

Opis

Planmeca Compact i to unit stomatologiczny elektroniczny, stworzony do wygodnej i przyjemnej pracy. W zależności od potrzeb lekarzy konsola sterująca występuje z rękawami „od góry” i „od dołu”. Dzięki systemowi szybkozłączy „Plug & Perform” można samemu ustalać kolejność instrumentów na stoliku i wymieniać je na inne, w zależności od bieżących wymagań.

Blok higieniczny z systemem przepłukiwania końcówek, obrotową, zdejmowaną szklaną misą (niebieską lub satynową), czujnikiem obecności kubka może być wyposażony w różne systemy ssące, różne ramiona asysty i szereg wyposażenia dodatkowego. Fotel stomatologiczny mocowany na bloku spluwaczki jest rozwiązaniem bardzo ergonomicznym. Sterowany jest za pomocą klawiatury stolika, sterownika nożnego i może być sterowana z panelu asysty. Zagłówek w fotelu może być owalny (standardowy) lub chirurgiczny z wielokrotnie łamanym mechanizmem i blokadą lub sterowany elektrycznie (zmotoryzowany).
Nowa generacja unitów stomatologicznych Planmeca Compact i Touch wyposażona jest w pełni zintegrowany panel dotykowy ułatwiający pracę. Obsługa unitu jest łatwa i intuicyjna dzięki kolorowym symbolom wyświetlanym na dużym ekranie.

Wyposażenie
  • Stolik lekarza z dowolnym systemem podawania rękawów: dmuchawka 6-funkcyjna, mikrosilnik elektryczny bezszczotkowy z podświetlaniem, rękaw turbinowy z podświetlaniem.
  • Dotykowy panel sterujący funkcjami unitu.
  • Komfortowy fotel pacjenta zintegrowany z blokiem higienicznym.
  • Super-miękka tapicerka ULTRA RELAX (z pamięcią kształtu) – zapewnia rewelacyjny komfort pacjenta nawet podczas długotrwałych zabiegów.
  • Blok higieniczny wyposażony w panel asysty o regulowanej wysokości i położeniu.
  • Diodowa lampa zabiegowa z płynną regulacją natężenia światła oraz bezdotykową obsługą.
  • Zintegrowany sterownik nożny – sterowanie funkcjami unitu oraz fotela.
W celu uzyskania szczegółowej oferty z wyposażeniem dostosowanym do własnych potrzeb, prosimy o kontakt.

 

Pliki do pobrania
Broszura unitu Compact i Touch (compactit.pdf)

Pobierz
Więcej zdjęć unitu (compactit.zip)

Pobierz


TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. MOŻESZ ZMIENIĆ USTAWIENIA DOTYCZĄCE "COOKIES" W SWOJEJ PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.X