Unit stomatologiczny | denteq.pl

Sprzęt

UNITY STOMATOLOGICZNE – PLANMECA SOVEREIGN

Opis

Najwyższej jakości unit stomatologiczny Sovereign doskonale wkomponuje się we wnętrze każdego gabinetu dentystycznego. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, wytrzymałość oraz komfort pracy, to główne zalety oferowanego przez nas unitu stomatologicznego. Jego wielofunkcyjność oraz bogate wyposażenie sprawia, że unit Sovereign jest coraz częściej wybieranym sprzętem stomatologicznym na rynku. Rewolucyjne rozwiązania zastosowane w unicie dają dentyście pełną swobodę pracy, a pacjentowi zapewniają maksymalną wygodę.

System Plug & Perform – rewolucyjne rozwiązanie umożliwia dołączanie instrumentów lub wymianę na inne, w zależności od wymagań prowadzonego zabiegu, bez ingerencji serwisu technicznego (zarówno w stoliku lekarza jak i w panelu asysty).
Blok higieniczny posiada systemem automatycznego przepłukiwania końcówkowych torów wodnych
Wielofunkcyjny sterownik nożny umożliwia: sterowanie pracą instrumentów oraz ich funkcjami, napełnianie kubka pacjenta, opłukiwanie misy spluwaczki, otwieranie drzwi /wzywanie asysty, sterowanie ruchami fotela i wykonywanie programów.
Bezdotykowe uruchamianie i płynna regulacja natężenia światła w diodowej lampie zabiegowej unitu.
Na pylonie lampy można zainstalować wyposażenie dodatkowe jak monitor LCD, aparat wewnątrzustny z radiografią, mikroskop zabiegowy.
Unit posiada własny interfejs diagnostyczny, który podłączony do sieci internet pozwala na zdalny monitoring parametrów pracy, aktualizację oprogramowania (przez wykwalifikowany serwis) oraz integrację z systemem oprogramowania Planmeca Romexis Clinic Edition.
Nasza firma jako autoryzowany serwis unitów Planmeca zapewnia pełne wsparcie techniczne począwszy od wyboru unitu i jego konfiguracji, przez montaż, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Wyposażenie
  • Stolik lekarza z dowolnym systemem podawania rękawów: dmuchawka 6-funkcyjna, mikrosilnik elektryczny bezszczotkowy z podświetlaniem, rękaw turbinowy z podświetlaniem.
  • Dotykowy panel sterujący funkcjami unitu.
  • Komfortowy fotel pacjenta zintegrowany z blokiem higienicznym.
  • Zmotoryzowana podstawa i obracany fotel pacjenta, regulacja długości oparcia i wysokości zagłówka.
  • Super-miękka tapicerka ULTRA RELAX (z pamięcią kształtu) – zapewnia rewelacyjny komfort pacjenta nawet podczas długotrwałych zabiegów.
  • Blok higieniczny wyposażony w panel asysty o regulowanej wysokości i położeniu, z możliwością zainstalowania szerokiej gamy instrumentów roboczych.
  • Diodowa lampa zabiegowa z płynną regulacją natężenia światła oraz bezdotykową obsługą.
  • Zintegrowany sterownik nożny – sterowanie funkcjami unitu oraz fotela (opcjonalnie bezprzewodowy).
W celu uzyskania szczegółowej oferty z wyposażeniem dostosowanym do własnych potrzeb, prosimy o kontakt.

 

Pliki do pobrania
Broszura unitu Soverign (Plik PDF ok. 4,7 MB)

Pobierz
Kolornik unitów i tapicerek (Plik PDF ok. 1 MB)

Pobierz


TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. MOŻESZ ZMIENIĆ USTAWIENIA DOTYCZĄCE "COOKIES" W SWOJEJ PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.X