Radiologia i obrazowanie Durr dental

Zestawy naprawcze kół zębatych, czujniki temperatur, spinki mocujące, pokrywki ochronne, wywoływarki, ramiona do transportu, uszczelki, pierścienie mocujące oraz płytki obrazowe – wymienione akcesoria do aparatów rentgenowskich to tylko część z naszej oferty. Posiadamy także m.in. osłonki do płytek obrazowych w różnych rozmiarach, koła zwalniające klapę, bezpieczniki termiczne, bariery fotoelektryczne oraz klapki wpustu.

Wszystkie produkty z tej kategorii wyprodukowane są przez renomowaną markę Dürr Dental, która od ponad 70 lat dostarcza najwyższej jakości aparaty rentgenowskie i inne urządzenia oraz dodatki, które są wykorzystywane w branży stomatologicznej. Akcesoria Dürr Dental są najwyższej jakości i zapewniają bezawaryjność na wiele lat.

Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać odpowiednie dodatki i produkty, które spełnią każde wymagania.

Showing 1–16 of 40 results

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy. W celu przejścia na stronę potwierdź swój status:
Jestem profesjonalistą Nie jestem profesjonalistą