Eizo

Pierwsze monitory medyczne pojawiły się w ofercie Eizo w roku 2002 i była to linia RadiForce, monitory LCD o wysokiej rozdzielczości przeznaczone do diagnostyki i wyświetlania badań z różnych urządzeń medycznych. W roku 2011 zaprezentowano systemy video z monitorami 4K, a w 2014 roku pojawił się system CuratOR, jako odpowiedź na zapotrzebowanie na rozwiązania do zarządzania plikami video na salach operacyjnych.
W naszej ofercie znajdziecie monitory RadiForce z serii MX oraz RX doskonale nadające się jako monitory opisowe, monitory diagnostyczne do stomatologii, przy zdjęciach wewnątrzustnych, pantomograficznych i tomografii stożkowej. Oferujemy również monitory dla radiologii klasycznej. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy model monitora Eizo oraz kompleksowo wyposażyć pracownię rentgenowską w stacje diagnostyczne, opisowe czy przeglądowe.

Showing all 12 results

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy. W celu przejścia na stronę potwierdź swój status:
Jestem profesjonalistą Nie jestem profesjonalistą