Radiologia i obrazowanie Planmeca

W tej kategorii znajdują się produkty marki Planmeca, przedsiębiorstwa z Finlandii, które wyspecjalizowało się w tworzeniu zaawansowanych technicznie urządzeń używanych przez dentystów, jak np. rentgen stomatologiczny czy aparat pantomograficzny.

W przedstawionym poniżej asortymencie znajdują się m.in. klawiatury do aparatu, obudowy ekspozytora, panele sterujące, paski cierne, przewody spiralne, specjalistyczne sprężyny czy rozmaite wiązki zasilające, bez których radiologia stomatologiczna byłaby niemożliwa. Akcesoria i części sprawdzą się w różnych urządzeniach marki Planmeca.

Wymienione części wykorzystywane w radiologii to tylko ułamek naszego asortymentu – zachęcamy do sprawdzenia całej oferty dotyczącej rentgenów. W razie problemów z doborem akcesoriów, zachęcamy do kontaktu – pomożemy w doborze odpowiedniego produktu.

Showing 1–16 of 72 results

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy. W celu przejścia na stronę potwierdź swój status:
Jestem profesjonalistą Nie jestem profesjonalistą