O firmie

Denteq świadczy swoje usługi na rynku od kilkunastu lat. Założyciele firmy to wykwalifikowani inżynierowie, którzy od początku swojej kariery poruszają się w branży stomatologicznej. Ich wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję oraz zasłużyć sobie na opinię profesjonalnego serwisu sprzętu stomatologicznego. Obsługujemy zarówno niewielkie, jednostanowiskowe gabinety, jak i kliniki, centra, szpitale i sieci gabinetów. Zaufały nam już setki zadowolonych klientów w Polsce i za granicą.

Zdobyliśmy także zaufanie producentów najlepszych światowych marek sprzętu dentystycznego: Planmeca, Durr Dental oraz Melag, którzy uhonorowali nas certyfikatem autoryzowanego dystrybutora i serwisu.

Otrzymaliśmy słowa uznania od innych firm serwisowych oraz serwisantów indywidualnych, którzy mogą liczyć na nasze wsparcie techniczne i wiedzę, a także szeroki asortyment części serwisowych oferowanych w konkurencyjnych cenach.

W branży stomatologicznej słyniemy z najwyższej jakości oferowanych usług i towarów oraz podejmowania wyzwań i rozwiązywania problemów, którym nikt dotąd nie sprostał.

Bardzo cenimy sobie partnerstwo i przyjacielskie nastawienie w biznesie oraz gospodarskie podejście do współpracy.