Radiologia i obrazowanie

Radiologia stomatologiczna i obrazowanie cyfrowe to niezbędne elementy leczenia, które zwiększają precyzyjność stosowanych terapii i zmniejszają ryzyko powikłań. Zaraz obok badania podmiotowego i przeglądowego badania jamy ustnej, diagnostyka obrazowa umożliwia sprawdzenie rodzaju, a także stopnia nasilenia zmian. Pozwala tym samym na:

  • wdrożenie jak najlepszego planu leczenia,
  • precyzyjną kontrolę przebiegu terapii i osiąganych efektów.

Dobry, nowoczesny sprzęt daje wgląd w szczegóły anatomii jamy ustnej. Dlatego zdecydowanie nie powinno zabraknąć go w żadnym profesjonalnym gabinecie stomatologicznym.

Showing 1–16 of 37 results

Obrazowanie cyfrowe w stomatologii – wybierz odpowiedni sprzęt

W tej sekcji znajdziesz urządzenia oraz akcesoria przeznaczone do diagnostyki obrazowej. Sprzęty z tej kategorii pochodzą od renomowanych marek, m.in. od firmy PLANMECA, która należy do grona światowych liderów w produkcji urządzeń do obrazowania cyfrowego.

W naszym sklepie dostępne są rozwiązania sprawdzone i polecane przez ekspertów w dziedzinie, jaką jest radiologia. Stomatologia na wysokim poziomie nie obejdzie się jednak nie tylko bez odpowiedniego sprzętu, ale i fachowego serwisu. Dlatego nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do sprzedaży. Realizujemy również przeglądy techniczne i bieżące naprawy. Oferujemy klientom możliwość konsultacji oraz wygodną pomoc zdalną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.