Sterylizacja i higiena

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnych urządzeń i akcesoriów do sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Wśród tego typu produktów wyróżniamy m.in. wysokiej jakości autoklawy, myjnie oraz płyny.

Odpowiednia sterylizacja narzędzi stomatologicznych to podstawa bezpieczeństwa. Warto pamiętać, że w każdym gabinecie obowiązują dokładnie takie same rygory dotyczące tej kwestii. Dlatego decydując się na urządzenie do sterylizacji sprzętu medycznego, należy postawić na takie instrumenty, akcesoria czy środki ochrony, które są nie tylko efektywne, ale i łatwo dostępne.

Showing 1–16 of 22 results

Profesjonalne urządzenie do sterylizacji narzędzi stomatologicznych

W sklepie Denteq znajdą Państwo profesjonalne sterylizatory do narzędzi chirurgicznych, m.in. myjnie i sterylizatory parowe polecanej marki Melag. Tego typu sprzęt pozwala na szybkie i higieniczne przygotowanie instrumentów oraz bezbłędną, komfortową sterylizację na najwyższym poziomie.

Oprócz tego dostarczamy płyny do sterylizacji narzędzi w opakowaniach o dużych pojemnościach. Preparaty z naszej oferty zapewniają najlepsze wyniki mycia i suszenia przy jednoczesnym minimalnym zużyciu.

Zapewniamy także duży wybór wyposażenia dodatkowego, jak np. części i akcesoria do zgrzewarek, które są niezbędne do skutecznej sterylizacji w gabinecie stomatologicznym.

Jeśli natomiast potrzebują Państwo pomocy w montażu lub użytkowaniu sprzętu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług konsultacji i bieżących napraw.