Posted on

Linia Silver Airline Durr Dental z nagrodą

German Innovation Award Winner !

Durr Dental i Linia Silver Airline została w tym roku nagrodzona w kategorii “Excellence in Businnes to Business – Medical Technologies”

nagroda.2jpg

Niemiecka nagroda przyznawana za innowacyjność oraz wspieranie swojej branży poprzez oryginalność. Gratulujemy sukcesów i po raz kolejny cieszymy się z sukcesów firm z którymi współpracujemy!

 

Warto przypomnieć, że kompresory Durr Dental łączą w sobie najwyższą jakość oraz wytrzymałość i trwałość. Dostarczają sprężone powietrze do praktyk dentystycznych, spełniając wysokie wymagania w kwestii higieny. Już w 1965 roku firma Durr Dental wprowadziła osuszacze do swoich agregatów sprężonego powietrza i zrezygnowała ze smarowania olejowego, wyznaczając nowe standardy w technologii stomatologicznej na całym świecie.

1/ Osuszacz membranowy, który nie tylko zapewnia stałą dostępność mocy kompresorów, lecz także umożliwia stale doprowadzanie suchego sprężonego powietrza, nawet w przypadku ciągłej prac;

2/ Wytrzymała technologia zastosowana do wykonania tłoków i cylindrów zastąpiło konwencjonalne smarowanie olejowe;

3/ Seria Tandem zapewnia pewność działania i możliwość rozbudowy. Możliwość modułowej rozbudowy sprawia, że stanowią wyjątkowo elastyczne rozwiązanie.

Primo e1657022654664 Duo e1657022624498 Trio Duo Tandem e1657022548110 Quattro Quattro P20 Quattro Tandem

#dürrdental #durrdental #kompresor #kompresordurrdental #winner #serwisstomatologiczny #sprzedazsprzetustomatologiczngo #sprzetstomatologiczny