Posted on

Program wymiany lampy operacyjnej na diodową

Któż by nie chciał diodowej lampy operacyjnej? Teraz jest okazja wymienić lampę dużo taniej!

Oszczędzaj energię i pozbądź się konieczności wymiany żarówek wymieniając obecnie posiadaną lampę operacyjną halogenową Delight na lampę diodową SingLED.

Diodowa lampa SingLED, sterowanie bezdotykowe
Diodowa lampa SingLED, sterowanie bezdotykowe

Sama energia i żarówki to nie wszystko! Zalety posiadania lampy diodowej na unicie:

  • Silniejszy strumień światła – 20.000 lux w lampie Delight a 35.000 lux w lampie diodowej SingLED to światło silniejsze o 75%!
  • Oszczędność energii – dioda zużywa zdecydowanie mniej energii (ok. 5W) jak lampa halogenowa (aż 150 W). Oszczędność energii to rząd 190-200 PLN rocznie.
  • Bezobsługowa – brak konieczności wymiany żarówek, czas życia żarówki halogenowej powoduje, że trzeba ją wymieniać nieraz kilka razy do roku! Oszczędność na żarówkach (licząc tylko 2/rok) to ok 60 PLN rocznie.
  • Znaczna redukcja wydzielanego ciepła – bardziej komfortowe i bezpieczne warunki pracy.
  • Bezdotykowe sterowanie – lampę Planmeca SingLed można włączać/wyłączać oraz regulować intensywność świecenia w sposób higieniczny, bez dotykania przycisków!

Więcej o lampie SingLED znajdziecie w broszurze.

W których unitach można wymienić lampę na diodową? Warunki wymiany spełniają unity spełniające łącznie trzy warunki:

  • unity z “cienką” sztycą kolumny lampy
  • unity, których nr seryjny rozpoczyna się od UPMC
  • konsola instrumentów “over-the-patient” (na bloku spluwaczki)

Cena

Cena lampy SingLED w programie wymiany to 5.000,- PLN(*) brutto w co w porównaniu do ceny regularnej (przy zamówieniach z unitem ok. 7.650,- PLN brutto) daje oszczędność 35%! Doliczając dodatkowo oszczędności w użytkowaniu ok. 250-300 PLN/rocznie przez okres 10 lat daje nam cenę lampy na poziomie 2.500 – 3.000 PLN!

 


(*) Cena nie obejmuje usługi wymiany i dojazdu do klienta, która kalkulowana jest indywidualnie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.